Lokalizacja

 

 

 

 

 

 

RudzkaPark to wyjątkowa inwestycja usytuowana przy ul. Rudzkiej 21, w bliskiej odległości ul. Pabianickiej, w dzielnicy Łódź Górna – zielonej części miasta.

Ruda Pabianicka to niezwykle urokliwy i spokojny obszar Łodzi – z wieloma parkami oraz pięknym lasem umiejscowionym w niedużej odległości od inwestycji.  Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających wytchnienia od gwaru miasta oraz rodzin z dziećmi. Jednocześnie – dzięki łatwemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej oraz wygodnemu dojazdowi do głównych węzłów komunikacyjnych – nasza lokalizacja daje też wszystkie udogodnienia jakie niesie za sobą bliskość centrum Łodzi.

. W odległości 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek linii autobusowej 50, 50A i 68, ok. 300 metrów przystanek linii tramwajowych 11, 15, 41 oraz dojazd do drogi S8, S14 i E75 zapewniają mieszkańcom Rudzka Park wysoki komfort życia w tym urokliwym zakątku Łodzi.

W pobliżu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia oraz punkty handlowe i usługowe. W promieniu ok 1 km od Rudzka Park znajdują się: Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ, IKEA, Instytut Zdrowia Matki Polki, oraz jedyny w Łodzi tor saneczkowy na Rudzkiej Górze.